UVAJANJE NOVINCEV V VRTEC VRTILJAK IN CICIBAN

 

Spoštovani starši novincev.

Obveščamo vas o spremembi glede prvega uvajalnega tedna.

Zavedamo se, da je vstop v vrtec velika prelomnica za celo družino. Da pa bo prehod čim manj stresen tako za otroke, kot tudi za vas, smo uvedli nekaj sprememb.

Starši novincev, ki imajo po pogodbi vstop v vrtec v mesecu septembru, boste lahko od  torka, 1. 9. 2020 do petka 4. 9. 2020 med  9.00 in 10.00 skupaj z otrokom po potrebi vstopili v oddelek. Uvajanje bo potekalo ob upoštevanju priporočil NIJZ.

Svetujemo, da se v dogovoru z vzgojiteljico postopno umikate iz igralnice, da se vaš otrok privaja tudi na samostojno bivanje v vrtcu, ter da se s tem izognemo večjemu številu ljudi v prostoru in tako zaščitimo otroke, ter vse ostale udeležence.

V igralnico lahko vstopi le en zdrav starš ob obvezni uporabi zaščitne maske. Pred vstopom v vrtec si razkužite roke. V prostoru vzdržujte socialno razdaljo z ostalimi udeleženci. Prosimo da v igralnici uporabljate copate.

Želimo vam prijeten vstop v vrtec, veselimo se sodelovanja z vami.

 

Dušanka Mihalič Mali, l.r.

Ravnateljica zavoda