Spoštovani starši.

Za naslednji teden nimamo uradnih informacij, kako bo vrtec deloval. Glede na epidemiološko sliko v državi, pričakujemo, da bo tudi v naslednjem tednu organizirano nujno vzgojno izobraževalno varstvo otrok, kar pomeni, da bo organizirano za tiste otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Vrtca bosta v času od 7.12.2020 – 11.12.2020 delovala pod enakimi pogoji kot do sedaj, kar pomeni, da bomo zagotavljali nujno varstvo za vašega otroka v vrtcu VRTILJAK in CICIBAN. Varstvo bo zagotovljeno za tiste starše, ki hodijo v službo in nimajo priskrbljenega varstva.

Vrtca bosta delovala omejeno in zagotavljala varstvo le za otroke tistih staršev, ki morajo biti na delovnem mestu.

Do petka 4.12.2020 do 14.00 ure nam sporočite na mail oddelka vašega otroka ali mail pomočnice ravnateljice Urške Suhodolčan Homer (vrtec-vrtiljak@guest.arnes.si ) kdo za naslednji teden (7.12.2020 – 11.12.2020) potrebuje varstvo. Torej ime in priimek otroka, enoto in oddelek katerega otrok obiskuje ter od kdaj do kdaj potrebujete varstvo 

Te podatke potrebujemo zaradi organizacije vzgojnega dela.

Vzorec potrdila in izjava se nahajata pod obvestilom.

Na osnovi teh potreb bomo organizirali oddelke ter kadrovsko zasedbo vseh zaposlenih vrtca.

Za zaščito tako otrok, kot tudi zaposlenih pred okužbo je potrebno, da v vrtec prihajajo le zdravi otroci. Dosledno je potrebno upoštevati nošenje maske, razkuževanje rok ter upoštevanje varnostne razdalje.

 

Lepo pozdravljeni in ostanite zdravi.

                                                                                                                                                  Ravnateljica ZAVODA

                                                                                                                                                  Dušanka Mihalič Mali l.r.

                                                                                                                  

OBRAZCI: