Spoštovani starši.

Po današnji okrožnici vam sporočamo, da bosta vrtca Vrtiljak in Ciciban v naslednjem tednu obratovala le za nujno varstvo otrok, kar pomeni pod enakimi pogoji kot do sedaj. Zagotavljali bomo nujno varstvo za vašega otroka v vrtcu VRTILJAK in CICIBAN. Varstvo bo zagotovljeno za tiste starše, ki hodijo v službo in nimajo priskrbljenega varstva.

Vrtca bosta v naslednjem tednu  ( 18.1.2021 – 22.1.2021) delovala omejeno in zagotavljala varstvo le za otroke tistih staršev, ki morajo biti na delovnem mestu.

Do petka 15.1.2021 do 15.00 ure nam sporočite na mail oddelka vašega otroka ali mail pomočnice ravnateljice Urške Suhodolčan Homer (vrtec-vrtiljak@guest.arnes.si ) kdo za naslednji teden potrebuje varstvo. Torej ime in priimek otroka, enoto in oddelek katerega otrok obiskuje ter od kdaj do kdaj potrebujete varstvo za teden  18.1.2021 – 22.1.2021.

Vsi tisti, ki na NOVO potrebujejo nujno varstvo morajo predložili potrdilo obeh staršev o zaposlitvi ter potrdilo, da je otrok zdrav in da v zadnjih 10 dneh ni bil v stiku z osebo, pri kateri je bila potrjena okužba s SARS-CoV-2

Vzorec potrdila in izjava se nahajata pod obvestilom..

Te podatke potrebujemo zaradi organizacije vzgojnega dela, zato bomo sprejemali le prijave katere bodo oddane do petka 15.1.2021 do 15.00 ure. Na osnovi teh potreb bomo organizirali oddelke ter kadrovsko zasedbo vseh zaposlenih vrtca.

Za zaščito tako otrok, kot tudi zaposlenih pred okužbo je potrebno, da v vrtec prihajajo le zdravi otroci. Dosledno je potrebno upoštevati nošenje maske, razkuževanje rok ter upoštevanje varnostne razdalje.

Lepo pozdravljeni in ostanite zdravi.

Ravnateljica ZAVODA

Dušanka Mihalič Mali l.r.