V mesecu septembru smo se v oddelku Bibe med seboj spoznavali, se navajali drug na drugega in na dnevno rutino, raziskovali kotičke v igralnici in si igralnico tudi okrasili. Spoznavali smo sebe, svoje telo, njegove dele in njihove funkcije. Opazovali smo se v ogledalu, se merili, primerjali med seboj, ugotavljali razlike in podobnosti med nami. Izdelali smo risbice naših obrazov in odtiskovali svoje dlani ter likovne izdelke razstavili pred našo igralnico. Naučili smo se deklamacije Leva, desna roka in jo gibalno ponazorili. Peli in plesali smo tudi ob pesmi Kje je palček in številnih drugih. Petje in ples smo obogatili z igranjem na male ritmične instrumente, tako, da je bilo pri nas glasno in zelo veselo.

 

Pri Bibah nam je lepo in verjamemo, da bo tudi v prihodnje tako!

 

 

To smo mi

Odtisi naših dlani

Igramo na MRI