Tudi v skupini Bibe smo v tednu od 15.11.2021 do 19.11.2021, izvedli številne dejavnosti v sklopu medenega tedna. Naučili smo se veliko novega o čebelicah, prisluhnili njihovemu bučanju, jih glasovno in gibalno uprizorili ter se naučili prstne igrice z naslovom Panj. Izdelali smo risbice panjev, s katerimi smo okrasili našo igralnico. Podali smo se na lov za »čarobnim prahom čebel« in se za nagrado za uspešno opravljene naloge, posladkali s slastnimi medenjaki. Izdelali smo tudi vsak svojo čebelico in čebelnjak, ter z izdelki polepšali naše police. Zaplesali smo ob pesmih o čebelah in zraven zaigrali na male ritmične instrumente. Imeli smo tudi »vitaminski dan«, v sklopu katerega smo si pripravili medeni napitek in si za malico pripravili sadna nabodalca. Ogledali smo si tudi lutkovno predstavo Kam so šle vse čebele?, ki nas je zelo navdušila. Teden smo zaključili s slovenskim tradicionalnim zajtrkom.

Nekaj utrinkov našega medenega tedna si lahko ogledate v galeriji skupine Bibe.