V skupini smo si priredili mini Palčkovo olimpijado. Vse usmerjene dejavnosti so bile namenjene spoznavanju olimpijskih iger. Spoznali smo nekaj panog olimpijskih iger, si ogledali nekaj posnetkov različnih disciplin in zraven glasno navijali. Na temo olimpijskih iger smo izdelali tudi plakat, prešteli smo število olimpijskih krogov in se pogovorili o njihovih barvah. Vse dejavnosti so bile prilagojene starosti otrok.
Tudi sami smo se pomerili v štirih različnih disciplinah: drsanje na časopisnem papirju, sankanje v škatlah, hokej in v smučarskih skokih.
Na koncu smo bili vsi zmagovalci in prejeli smo zlate medalje.
Navdušenje otrok nad našo dejavnostjo si lahko podrobneje ogledate v foto galeriji, nas pa ponovno lahko spremljate, ko se bodo odvijale poletne olimpijske igre. 😊