V mesecu maju in juniju se je v naši skupini dogajalo veliko zanimivih stvari. Naučili smo se plesno dramatizacijo Pod medvedovim dežnikom in jo predstavili staršem na zaključnem nastopu. S skupinama Kapljice in Baloni smo sodelovali pri izdelavi različnih stvari za sejem Green Vita. S semeni ajde smo napolnili mošnjičke za sajenje sreče. Izdelali smo več različnih dekoracij za v igralnici in garderobi, praznovali rojstne dneve otrok, spoznali nove prstne igre, izdelali knjižico za projekt Eko beri, si ogledali predstavo Grad gradiček, ki so nam jo zaigrali otroci skupine Raziskovalci, našo vzdržljivost pa smo preizkusili v Palčkovem poletnem krosu. Naučili smo se nove rajalne igre in imeli rajanje vseh skupin ob zaključku šolskega leta. Sedaj že odštevamo dneve do počitnic. Do takrat pa se bomo še odpravili na sprehod do jase, si postregli z malico iz nahrbtnika in se ob lepih in toplih dnevih veliko igrali igre z vodo, se kopali v bazenčkih in izdelovali različne dekoracije.