December je čas lučk, druženj, vonjav po dobrem pecivu in prijetnem vzdušju. Tega ni manjkalo niti v skupini Rožice, kjer se je skozi ves mesec veliko dogajalo. Obiskala sta nas dva izmed treh dobrih mož, mi pa smo se na njun prihod dobro pripravili in se ob tem tudi zelo zabavali. Igrali smo se s svetlobo, instrumenti, pekli palačinke, plesali, ustvarjali, se družili s starši in še in še. Ob poslušanju prazničnih pesmi so otroci krasili prostore vrtca in igralnice ter izdelovali okraske za smrečico, venčke in novoletne voščilnice. Na predbožični dan so v vrtec prišli v oblačilih in z dodatki na tematiko božica, s prazničnim rajanjem pa smo december pripeljali tudi do konca.

Naše pestro dogajanje si lahko skozi fotografije pogledate na spodnji povezavi: https://www.vrtec-miklavz.si/skupina-rozice/nggallery/rozice-ciciban/rozice-v-decembru/page/1

(Visited 37 times, 1 visits today)