Mesec februar je bil obogaten z raznolikimi tematikami, ki se med seboj prepletajo. Začel se je s kulturnim tednom, otroci so se seznanili z ljudskim rajalnim plesom. Seveda pa kultura ni le umetnost in znanost, temveč skupek vrednot, spoštovanje le teh. Pomembno je ravnanje po vrednotah, doživljanje, sprejemanje in ohranjanje kulture. Pomemben je naš pristop in odnos, saj to prenašamo na otroke, tako v družini, kot tudi vrtcu. Kulturni teden se je kaj kmalu začel prepletati s svetim Valentinom, to je prebudilo željo po pogovoru o ljubezni, prijateljstvu, družini.  Nato pa se končal s pustnim tednom. V tem tednu, smo si okrasili igralnico, pripravili zabavne igre, spoznali pustne maske, si izdelali klobučke, ter ropotuljice. Teden smo zaključili s pustnim rajanjem.

(Visited 49 times, 2 visits today)