Mesec marec smo v skupini Baloni namenili našim družinam. Spoznavali smo različne družine in družinske skupnosti. Vsak otrok je v vrtec prinesel družinsko fotografijo in ob njej predstavil člane svoje družine, jih poimenoval, povedal, kaj rad počne z vsakim od njih, … Slike naših družin smo prilepili v hišice in s hiškami okrasili igralnico.

Ob fotografijah smo šteli družinske člane in ugotovili, da je najštevilčnejša družina v naši skupini šestčlanska, največ pa je tričlanskih družin. Svoje družine pa tudi domove smo narisali in z risbicami polepšali hodnik pred našo igralnico.

     

Mamice, atije, bratce in sestrice smo povabili na pomladno družinsko srečanje, na katerem smo veselo peli in plesali.

    

Veliko smo likovno ustvarjali. Naše pridne ročice so izdelale voščilnice za dan žena, ter skromna darilca za mamice ob materinskem dnevu.

 

(Visited 51 times, 1 visits today)