Skoči na glavno vsebino

CICIBAN POJE IN PLEŠE 2024

Otroški ples in petje je vsakdan vseh skupin v vrtcu Vrtiljak. A enkrat na leto se plesni koraki in nežni otroški glasovi še glasneje razlegajo po našem vrtcu. To je čas, ko se plesna skupina in pevski zbor pripravljata na poseben nastop, revijo otroških pevskih zborov Ciciban poje in pleše. 29.5.2024, je v SNG Maribor, potekala že 51. revija, na kateri so nastopili tudi otroci vrtca Vrtiljak. Pevski zbor se je predstavil s tremi pesmicami, Pomladna (Janez Bitenc), Na planincah (ljudska) in Pajek (Janez Bitenc). Plesna skupina vrtca Vrtiljak pa se je ob glasbi Krajc polka in Dekle razposajeno, predstavila s koreografijo Skupaj nam je lepo. Stopiti na tako veliki oder in pod vsemi žarometi ter pred polno dvorano nastopati, zahteva prav poseben pogum naših malčkov, zato smo mentorice, Amadeja Rampre, Špela Majhenič, Neja Vasilijevič in Doris Hortvat Satler, na naše pevce in plesalce še posebej ponosne.

 

 

 

(Obiskano 18 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost