Skoči na glavno vsebino

VETRNICE V JUNIJU

Lahkih nog naokrog,… smo veselo, razigrano stopali po kraju. Že je pričelo dišati po poletju in poletne počitnice so se vedno bolj bližale.

V mesecu juniju smo se odpravili do gasilskega doma GD Miklavž, kjer so nam člani gasilskega društva predstavili vozila in opremo. V Kulturnem domu Miklavž smo prejeli pohvale za sodelovanje v natečaju in se ob pogostitvi malo okrepčali.

Poigrali smo se ob naravoslovnem kvizu. Ob opazovalnih sprehodih smo raziskovali rastline in živali ter ob aktivnih sprehodih, urnih nog stopali skozi kraj. Z aktivnostmi smo poudarili pomen zaščite pred soncem, saj sodelujemo v  projektu Varno s soncem.

V vsem tem času smo radostno zaplesali, aktivno potelovadili, se poigrali ob matematičnih igrah, urili spretne prstke, se veliko novega naučili,  predvsem pa ob raznoliki igri in dejavnostih krepili naše prijateljske vezi.

Naše misli so že bile v času poletja in počitnic, zato je ustvarjalnost naših rok izdelala risbe, dekoracijo, ki bo krasila vrtec v poletnih dneh.

In sedaj končno velik skok, v poletne počitnice! Juhejjj, gremo veselo na počitnice!

(Obiskano 2 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost