Spoštovani starši!

 

Obveščamo Vas, da bo času zaprtja vrtcev (od 01.04.2021 do 11.04.2021) enota vrtca Ciciban v Dobrovcih ZAPRTA.

V vrtcu Vrtiljak v Miklavžu bo organizirano nujno varstvo za otroke, katerih oba starša ali eden od staršev, ki je samohranilec, sta zaposlena v sektorjih kritične infrastrukture, določenih v 4. členu Zakona o kritični infrastrukturi (Uradni list RS, št. 75/17), v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja, zavodih s področja socialne varnosti, v Slovenski vojski, Policiji in v poklicnih gasilskih enotah. Odlok določa, da se zaposlitev staršev ugotavlja na podlagi potrdila delodajalca (drugi odstavek 2. člena), kar pomeni, da sta oba starša predložila ustrezno potrdilo o zaposlitvi in otroka prijavila v nujno varstvo do 31.03.2021.

 

Hvala za razumevanje!

 

Vodja enote vrtca Ciciban:                                          Ravnateljica:

Ksenija Rodeš                                                          Dušanka Mihalič Mali