V petek, 4.6.2021 smo bili z otroki skupine Žogice na izletu.

Cilj našega izleta je bil »ranč Rogoza« in seveda težko pričakovan obisk konjičkov.

Takoj po zajtrku so si otroci pripravili svoje nahrbtnike, kjer so imeli napitek in sladek prigrizek.

Ob gozdni poti smo se ob prijetnih sončnih žarkih odpravili na pot.

Celo pot smo veselo čebljali, opazovali naravo, si ogledovali mlako, v upanju, da vidimo kakšnega »prebivalca« mlake. In res, imeli smo srečo, saj nas je z obiskom razveselila plavajoča družina račk, katerih smo se zelo razveselili.

Pot nas je nato vodila do prve postaje, kjer smo se ustavili, se odpočili in si privoščili malico iz nahrbtnika.

Po malici smo pot nadaljevali proti konjičkom. Končno smo jih zagledali in bili zelo navdušeni nad njimi. Kar nekaj časa smo si jih ogledovali, se nato od njih poslovili in se po gozdni poti odpravili nazaj proti vrtcu.

Utrujeni, vendar navdušeni zaradi vsega videnega smo zaključili naš izlet.

Kaj več pa naj povedo slike, ki »povedo več kot tisoč besed«.