Igra z vodo predstavlja izjemno zanimivo in predvsem zelo zabavno dejavnosti za vse otroke, a še posebej za naše najmlajše. Otroci se lahko ob vodi igrajo z najrazličnejšimi igračami, se pretvarjajo da so gusarji, stopajo v banjice z vodo, opazujejo katere igrače plavajo in katere potonejo, skratka se imajo lepo.

In tako smo tudi v naši skupini na lep in vroč dan otrokom pripravili presenečenje. Kar na igrišču smo nastavili več posod z vodo, v njih pa najrazličnejše igrače.  In prava polenta zabava se je pričela takoj ko smo stopili na naše igrišče.

Otroci so se resnično zabavali, se škropili, čofotali, prelivali vodo, prenašali igračke iz posode v posodo, predvsem pa so zelo uživali.

Takšne in podobne vodne dogodivščine pa nas čakajo tudi v prihodnjih vročih poletnih dneh.