V skupini Kapljice  smo obeležili teden otroka kot pravi slogan; »Razigran uživaj dan« , tako smo bili razigrani ves teden. V ponedeljek smo si pričarali športno dopoldne, kjer smo  ob zabavnih športnih igrah poskrbeli za dobro voljo in počutje. V torek smo v gozdu nabrali jesenske plodove in jih uporabili v jesenski ustvarjalni delavnici.

Z izdelki smo si polepšali našo garderobo. Naslednji dan nam je polepšala dan vzgojiteljica Neja. Naučila nas je ples » Kostanjev piknik«,  nato pa smo se odpravili na sprehod, kjer smo nabrali divje kostanje, s katerimi smo se igrali matematične igre. Naslednji dan je sledila »pot okrog sveta«.

V okviru projekta BTL smo spoznavali značilnosti držav, ki sodelujejo v projektu. Teden smo zaključili s kostanjevim piknikom, kjer smo na terasi uživali v pogostitvi in rajanju s prijatelji.