V TEDNU OTROKA smo si v skupini Žogice ogledali kratko lutkovno predstavo v izvedbi vzgojiteljic, obiskali smo živali v gozdu, plesali in se naučili preproste koreografije ob otroški glasbi, se udeležili gibalnih iger na igrišču vrtca ter iskali zaklad, ki nam ga je skril škrat.

Zjutraj nas je v igralnici pričakalo pismo, ki nam ga je nastavil škratek. V pismu so bila   navodila, kje nas zaklad čaka in naloge, ki jih moramo opraviti, če se hočemo do njega dokopati.

Med iskanjem smo morali opravljati različne naloge, se malo razgibati, zapeti pesmice, ki smo se jih naučili, zaplesati ter narisati škratku risbice. Ob vsaki opravljeni nalogi smo dobili namig, ki nas je popeljal bližje k zakladu.

Zaklad smo iskali povsod…

Končno smo ga našli….

Otroci so se zaklada zelo razveselili in se z njim tudi veselo posladkali.

(Visited 57 times, 1 visits today)