Mesec december je bil v skupini Baloni namenjen ustvarjanju prazničnega vzdušja in pripravi na praznike. Že v začetku meseca smo v vrtec povabili starše, ki so skupaj z nami na ustvarjalnih delavnicah izdelovali izdelke, s katerimi smo polepšali naše garderobe in hodnike vrtca.

 

V igralnici smo izobesili adventne škorenjčke in škratki so nam v njih vsakodnevno nastavljali pisemca z različnimi nalogami, ki smo jih ves mesec vestno izpolnjevali.

Pridno smo izdelovali izdelke, ki smo jih ponosno razstavili na naši praznični stojnici.

Nestrpno smo pričakovali dedka Mraza, ki nas je s svojim obiskom in darili zelo razveselil.

Pridno smo izdelovali tudi palčkove lučke, s katerimi smo se odpravili na palčkovanje.

Ves december smo veselo prepevali zimske/praznične pesmi in se naučili tudi nove pesmice Snežinke. Priredili smo si božično zabavo, si ogledali božični risani film in prebirali zgodbe z božično tematiko.

Imeli smo se zelo lepo in vemo, da bo tudi v novem letu tako!

(Visited 48 times, 1 visits today)