Skoči na glavno vsebino

MEHURČKI smo se sprehodili po šoli

V mesecu juniju smo imeli sistematski pregled v šolski zobni ambulanti. Zobozdravnica nas je zelo prijazno sprejela in nas pohvalila, kako skrbimo za svoje zobke. Zahvala tudi staršem, da nam pri tem pomagajo. Od tam smo se sprehodili po šoli. Srečali smo tajnico, kuharice, učiteljice in učence ter se z njimi pogovarjali o življenju v šoli. Nato smo se ustavili v šolski knjižnici, kjer smo si lahko izbrali in si ogledali knjige. Knjižničarko poznamo že iz srečanja v vrtcu. Bila je zelo prijazna. Tako kot na vrtčevih pravljičnih uricah. Po šolskih hodnikih smo si ogledali likovne razstave in se ustavili pri akvariju z ribico. Zelo všeč so nam bile risbice prvih in drugih razredov. Preživeli smo čudovito dopoldne. Kako je bilo, si lahko ogledate v foto galeriji.

                                          Z lepimi pozdravi in čudovitimi željami za lepe dopustniške dni, vas pozdravljamo mehurčki z Violeto in Marjetko.

(Obiskano 9 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost