Skoči na glavno vsebino

VETRNICE V MARCU

V mesecu marcu se je narava pričela intenzivno spreminjati, prebujati. Ob opazovalnih sprehodih in gibanju na prostem, smo uporabljali naša čutila, zaznavali prve barve in vonje pomladi.

Ob Veliki knjigi o družinah, smo spoznavali, da so si družine lahko med seboj podobne ali različne. Otroci so predstavili družinske člane, jih naslikali, ustvarjali vizitke, darilca za mamice in pomladno dekoracijo.

Mesec je bil umetniško obarvan, zraven likovnega ustvarjanja tudi glasbeno, plesno, jezikovno in dramsko. Z raznolikimi točkami smo se pripravljali na pomladno družinsko srečanje, ki smo ga pripravili staršem v tem pomladnem mesecu.

Ob koncu meseca smo se posvetili običajem, ob bližajočih praznikih. Takrat nas je obiskal zajček in nam ob uspešnem opravljanju nalog, pripravil zaklad.

Veselimo se pisanih, toplih pomladnih dni!

(Obiskano 8 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost