Skoči na glavno vsebino

Vrtec Ciciban

cicibanSlogan vrtca CICIBAN:

          “Ustvarjamo varno, zdravo in prijetno okolje.”

Novogradnja štirioddelčnega vrtca nudi vpis otrok prvega in drugega starostnega obdobja. Igralnice so prostorne, svetle in sodobno opremljene. Zasnovane so tako, da je v njih mogoče oblikovati več kotičkov za igro otrok v manjših skupinah ali individualno. Nizko pohištvo zagotavlja fleksibilnost in stimulativnost, saj ga je moč prilagajati dejavnostim ter starosti in potrebam otrok. V sodobni kuhinji skrbimo za pripravo zdrave prehrane. Vrtec ima lastno pralnico, igralnice, knjižnico, garderobe in drugi spremljajoči prostori vrtca pa so poleg primernega pohištva in kotičkov za nego še barvno usklajeni. Vrtec Ciciban se lahko pohvali z moderno opremljeno telovadnico, z različnimi telovadnimi rekviziti ter plezalno steno. Stavbo obkroža preurejeno igrišče z otroškimi igrali, varno ograjo in asfaltnim dvoriščem, ki nudijo otrokom možnost številnih gibalnih aktivnosti, domišljijske igre in igre z vodo, ki jo omogoča napeljana pitna voda na igrišču vrtca. Vsakodnevno življenje v vrtcu omogoča otrokom občutek pripadnosti. Ustvarjamo prijetno vzdušje ter vzpostavljamo trdne vezi med vrtcem in družino. Veselimo se uspehov, ki jih otroci dosegajo na spontan način ob igri v igralnici, na igrišču in naravnem okolju, ki nam nudi mnogo izzivov pri učenju.Temelj našega dela je dobro počutje, veselje in zadovoljtvo otrok, staršev ter zaposlenih vrtca. Otrokom omogočamo pestre dejavnosti, delovno in ustvarjalno klimo, v kateri se dobro počutijo in kjer lahko razvijajo in odkrivajo svoje sposobnosti in interese, izražajo svoje želje in potrebe ter se učijo medsebojnih odnosov.

(Obiskano 595 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost