Skoči na glavno vsebino

Razigran september pri Zvezdicah

Vrtec je en velik grad,
kamor gremo se igrat.
Preko igre se učimo,
da dan veselo preživimo.

 

Dobrodošel september, mesec prijateljstva.

Vrtec je ponovno zaživel, hodniki in igralnice so spet polne otroškega smeha. Šolsko leto smo začeli igrivo in razigrano. Otroci so raziskovali kotičke v igralnici, se igrali, prepevali in plesali. Skupaj so nezavedno tkali nova prijateljstva in zavezništva – postali so Zvezdice. Skupaj so se odpravili  na novo pustolovščino, ki jih čaka v tem šolskem letu. Pogumno so sedli na vrtiljak in se zavrteli v novo šolsko leto za katerega si želimo, da bi bilo varno, veselo in zabavno.

 

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil.
Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil.
Hodi ob meni in bodi moj prijatelj.
Albert Camus

 

Lepo in prijetno šolsko leto vam želiva vzgojiteljici Petra in Kristina.

 

(Obiskano 28 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost