Skoči na glavno vsebino

September je že za nami…

 

Ni dolgo nazaj, ko smo 1. prestopili prag vrtca in se spoznali z novimi prijatelji ter vzgojiteljicama, a letos nam je že marsikaj poznano, zato pa stopamo novim dogodivščinam naproti veliko bolj sproščeno in nasmejano.

Vsak dan si zadamo nove izzive, ki jih korak za korakom, pogumno, a vztrajno premagujemo. Radi se igramo in družimo s svojimi sedaj že dobro poznanimi prijatelji.  Strumno in nadobudno ter brez strahu pa spoznavamo in tolažimo tudi »nove« prijatelje, ki so se nam komaj letos pridružili.

Sonce nas zvabi tudi na daljše sprehode, kjer opazujemo spreminjajočo se naravo. Radi se igramo tudi na našem igrišču, kjer premagujemo naša igrala, se vozimo s poganjalci in se igramo v peskovniku. Skratka se zabavamo in se imamo lepo.

S tem šolskim letom pa odhajamo novim in nepozabnim trenutkom naproti.

 

Fotografije teh dejavnosti najdete v fotogaleriji skupine Mavrice

(Obiskano 29 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost