Skoči na glavno vsebino

RAZIGRANI SEPTEMBER PRI ŽOGICAH

V skupini Žogice smo se meseca septembra predvsem spoznavali, raziskovali igralnico in kotičke v njej, se navajali na dnevno rutino in na vzgojiteljici, ter se veliko igrali, peli in plesali. Spoznavali smo simbol naše skupine, izvajali različne igre z žogami, nato pa pridno zavihali rokave in izdelali risbice, s katerimi smo okrasili hodnik pred našo igralnico. Naučili smo se pesmico o žogici, ki jo veselo prepevamo, spoznavali pa smo tudi različne prstne igre in bibarije.

Veliko časa smo preživljali na prostem – na terasi naše igralnice in na igrišču, pogosto smo se odpravili na sprehod. Tudi mi smo sodelovali v Evropskem tednu mobilnosti in se udeležili množičnega tega otrok, ki smo ga izvedli na igrišču našega vrtca in z našimi majhnimi nogicami ponosno pretekli določeno razdaljo, za kar smo bili nagrajeni s priznanji Atletske zveze Slovenije.

Nekaj naših septembrskih dogodivščin si lahko ogledate v galeriji naše skupine.

(Obiskano 24 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost