Skoči na glavno vsebino

KOSTANJEV PIKNIK Z DEDKI IN BABICAMI

V vrtcu Vrtiljak je v torek, 17. 10. in v sredo, 18. 10. 2023 potekal kostanjev piknik z dedki in babicami. Piknik je potekal na igrišču vrtca. Letos nam je dopoldansko srečanje popestrila Šola zdravja Miklavž na Dravskem polju, katere članice so poskrbele, da je bil dan razgiban, upokojenci društva Miklavž na Dravskem polju pa so poskrbeli za peko sladkih kostanjev. Vrtčevske kuharice so skuhale čaj, gospod Duh pa je poskrbel, da so se otroci lahko posladkali s palačinkami. Kostanjev piknik je obiskal tudi gospod Egon Repnik, župan občine Miklavž na Dravskem polju.

Veseli smo, da nam je bilo vreme naklonjeno in da se lokalna društva rada odzovejo našemu povabilu, za kar se jim tudi iskreno zahvaljujemo.

(Obiskano 39 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost