Skoči na glavno vsebino

Želvice skrbimo za ptice

Ker vemo, kako težka je lahko zima za naše živali smo se v naši skupini odločili, da bomo za njih poskrbeli kar sami. V zimskem času smo poskrbeli za naše ptice, ki v tem času težko najdejo hrano zase. Najprej smo spoznali kaj to ptičja krmilnica je, kako izgleda in ugotovili, da obstaja več različnih vrst ptičjih krmilnic. Vsak izmed nas si je našo ptičjo krmilnico lahko pobližje ogledal, nato pa smo nadaljevali z raziskovanjem kaj ptice sploh jedo. Ugotovili smo, da imajo prav posebno hrano in, da jim v krmilnico lahko nasujemo samo semena, kar smo tudi naredili. Izobesili smo jo pred naše veliko okno v igralnici in vsak dan pridoma opazovali kako je v krmilnici iz dneva v dan manj hrane. 

(Obiskano 5 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost