Skoči na glavno vsebino

PISAN OKTOBER PRI SOVICAH

Prijetno topla jesen se je nadaljevala tudi v mesecu oktobru, ki smo jo izoristili za spoznavanje jesenskih gozdnih plodov in poljskih pridelkov katere smo opazovali, tipali, vonjali in se igrali z njimi. Prav tako smo jih uporabili pri matematičnih aktivnostih prirejanja in razvrščanja, likovnih dejavnostih in okrasitvi naše jesenske igralnice. V gozdu smo opazovali pisane barve listja, se z njimi igrali in opazovali kako plešejo po zraku, ko zapiha veter. Mesec oktober smo popestrili z dejavnosti v tednu otroka, ko smo vzgojiteljice otrokom pripravile plesne, glasbene, gibalne in ustvarjalne urice. Zelo smo veseli, da smo lahko v vrtec povabili naše stare starše s katerimi smo se podružili ob dišečih kostanjih in sladkih palačinkah, jim pokazali naše igrišče in vragolije, ki jih na njem lahko počnemo. Imeli smo se super.

nekaj fotografij najdete v naši galeriji slik.

(Obiskano 13 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost