Skoči na glavno vsebino

VETRNICE V OKTOBRU

Kot je pisana, barvita in topla letošnja jesen, so bile pisane in raznolike dejavnosti v naši skupini.

V prvem tednu meseca oktobra, smo ob tednu otroka prisluhnili pravljični uri, se razgibali ob vadbeni uri na prostem, se zavrteli ob ritmih glasbe z Erikom in Ano, spoznali judo in se igrali različne igre ter si ogledali lutkovno predstavo  v telovadnici Bučo Debelučo.

Naravo smo opazovali v nenehnem spreminjanju in v pisanih jesenskih barvah. Ob ustvarjalnih dejavnostih smo izdelali izdelke, ki krasijo naše prostore, spoznali pesmi, deklamacije, telovadili, se razgibavali in gibali na prostem.

Ob mesecu požarne varnosti so nas obiskali gasilci, ki so nam predstavili gasilski čoln.

Pripravili smo prijetno druženje s starimi starši ob peki kostanjev in preživeli lepo, nepozabno dopoldne z dedki in babicami.

V jesenske počitniške dni, smo vstopali ob branju čarovniških pravljic, deklamacij, gibanju, plesu in čarovniških igrah .

(Obiskano 21 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost