Skoči na glavno vsebino

PRAZNIČNI DECEMBER PRI ŽOGICAH

Decembra je bilo pri Žogicah še posebej veselo, predvsem pa praznično. V igralnici smo pripravili adventni koledar – škorenjčke, v katere so nam škratki nastavljali različne naloge oz. presenečenja. V začetku meseca smo se najbolj razveselili iskanja Miklavževega škornja in se radovedno podali na lov za njim. Ko smo ga našli, nas je v njem čakalo sladko presenečenje. Veliko smo likovno ustvarjali. Še posebej smo se potrudili z izdelovanjem izdelkov za našo praznično stojnico. Izdelovali smo tudi voščilnice za naše starše, ter poskrbeli za praznično dekoracijo igralnice. V igralnici smo okrasili božično drevo, prižgali lučke in ob drevesu veliko prepevali ter plesali ob prazničnih pesmih. Najbolj nestrpno smo čakali na prihod dedka Mraza. Narisali smo mu risbice in jih odnesli v njegov poštni nabiralnik. Ko nas je dedek Mraz končno obiskal, smo se ga zelo razveselili, se z njim pogovarjali in fotografirali. Razveselil nas je z darili in sicer z novimi igračami s katerimi se zelo radi igramo.

V veselem decembru smo si ogledali tudi lutkovno predstavo, imeli skupaj s prijatelji iz drugih skupin božično zabavo ter se skupaj s starši udeležili palčkovanja.

Nekaj naših decembrskih dogodivščin si lahko ogledate v naši galeriji.

(Obiskano 23 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost