Skoči na glavno vsebino

Praznični december v skupini Želvice

Cin, cin, cin,
Cin, cin, cin,
zvončki pojejo,
lep je ta božični čas,
ki prinaša zimo v vas.

Prazničnost in čarobnost meseca decembra sta hitro minili, a kljub temu smo to v naši skupini dodobra izkoristili. V prvih dneh meseca smo si okrasili igralnico s pisanimi lučkami, adventnim koledarjem, v ozadju pa so nam vsakodnevno igrale praznične pesmi, ki so še tako popestrile naše aktivnosti. Naše pridne rokice so izdelovale čudovite izdelke za bazar ter voščilnice, pridoma pa smo izkoristili tudi sončne dni za daljše sprehode v  naravo in raziskovanje naše bližnje okolice.

Najbolj smo se seveda razveselili prvega snega in nemudoma izkoristili dan za zimske igre. Bili smo izredno pogumni med obiskom Dedka Mraza, ki nam je tako kot pravi pesem, prinesel zvrhan koš daril in komaj smo čakali, da smo lahko pogledali kaj se skriva v njih.  V vrtcu Ciciban smo imeli tudi prav poseben obisk in sicer, so nas obiskale vzgojiteljice iz vrtca Vrtiljak, ki so nam prišle zaigrati lutkovno predstavo z naslovom Vesel božič mišek Matiček. Predstava je bila odlična in ob njej smo zares uživali.

Fotografije prazničnega decembra si lahko ogledate v naši fotogaleriji.

Vzgojiteljici Urška O. in Anita

(Obiskano 21 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost