Skoči na glavno vsebino

Obisk naših upokojenih sodelavk

V četrtek, 18.1.2024 smo v  vrtec Vrtiljak na obisk povabili naše upokojenke vrtca Vrtiljak in Ciciban, ki so pripomogle k temu, da je naš vrtec zrasel v nekaj tako čudovitega, kot je danes. Vrtec poln smeha, prelepih pesmi, pravljic, rajanja in malo solzic. Vrtec v katerega otroci radi prihajajo in se v njega rade vračajo tudi naše upokojenke. Da je bilo druženje bolj razgibano, so se otroci skupine  Mehurčki predstavili z deklamacijo, Kapljice z ljudskim plesom  in Metulji s pesmico o prijateljstvu. Po otroškem sprejemu smo srečanje izkoristili tudi za druženje in miren klepet med katerim je naše predrage upokojenke pozdravila tudi gospa ravnateljica Dušanka Mihalič Mali.

V vrtcu Vrtiljak se radi spomnimo na naše upokojenke, zato jih z veseljem vsako leto povabimo na obisk.

 

           

                     

(Obiskano 105 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost