Skoči na glavno vsebino

ŽOGICE JANUARJA

Meseca januarja smo v skupini Žogice nadaljevali z zimsko tematiko. Spoznavali smo letni časa zima in njene značilnosti, zimska oblačila in tudi zimske športe. Na osnovi zgodbe Rokavička, smo iskali pare različnih rokavičk in jim nato dodali še kape enakih vzorcev. Naučili smo se deklamacijo Rokavička. Prepoznavali smo svoje rokavičke in kapice, ter se urili v oblačenju le-teh. Preizkusili smo se tudi v vlogi igralcev in zgodbo Rokavička odigrali s pomočjo prstnih in ročnih lutk. Šlo nam je zelo dobro od rok. Veliko smo tudi likovno ustvarjali, plesali in peli, ter se konec meseca začeli pripravljati na veseli pust.

Najbolj smo se v mesecu januarju razveselili obilne pošiljke snega. Na terasi igralnice in na igrišču vrtca smo zelo uživali v snežnih radostih.

(Obiskano 17 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost