Skoči na glavno vsebino

PUST PRI ŽOGICAH

Tudi v skupini Žogice smo meseca februarja najbolj nestrpno čakali pust. V predpustnem tednu smo barvali pustne maske, izdelali plakat, se naučili pustne deklamacije, prisluhnili zgodbi Piki se šemi ter spoznavali pustne šege in običaje. V vrtcu nas je obiskal maček Reksi, s katerim smo veselo zaplesali, prav tako pa so nas prišli pozdraviti kurenti. Na pustni torek v igralnico niso prišli otroci in vzgojiteljici, ampak pikapolonice, muce, čebelice, snežaki in druge maškare. Za zajtrk smo se posladkali s slastnimi krofi, nato pa se udeležili pustnega rajanja na hodniku vrtca, kjer smo veselo plesali in se zabavali skupaj s prijatelji iz drugih skupin. S skupnimi močmi nam je uspelo pregnati zimo in priklicati pomlad.

(Obiskano 21 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost