Skoči na glavno vsebino

MUCA COPATARICA V ODDELKU SOVICE

V vrtec se nam je nekega dne prikradla muca Copatarica in nam pustila na polički svojo knjigo. Skupaj smo si ogledali ilustracije in večkrat prebrali njeno vsebino ter tako spoznali pravljico in lik muce Copatarice. Nagajiva muca nam je cel teden vztrajno skrivala copatke po igralnici na najrazličnejša mesta, vendar smo jih z malo truda našli in se odločili, da bomo od zdaj naprej copatke vedno pospravljali na svoja mesta.

V tem tednu smo se urili v sezuvanju in obuvanju copat, kar nam je z dosti vaje tudi vsem uspelo. Muci Copatarici smo naredili hiško in natisnjene copatke, katerim smo iskali pare, jih sortirali po barvi in velikosti ter se preizkusili v ročni spretnosti – šivanju copatk. V dejavnost smo vključili vsa področja kurikuluma in tako zaključili našo muco Copatarico še z ogledom lutkovne predstave, ki so nam jo pripravili otroci skupine Mehurčki.

(Obiskano 10 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost