Skoči na glavno vsebino

Mesec oktober pri Balonih …

… je bil poln radovednih in igrivih otrok.

V tednu otroka smo veliko raziskovali, prisluhnili pravljični urici, se razgibavali na prostem, plesali ob ritmu latinsko – ameriških plesov, skozi gibalne igre spoznavali osnove judo športa in si ob koncu tedna ogledali še lutkovno predstavo.

Tople, sončne dni smo izkoristili za malo krajše, pa tudi daljše sprehode po gozdu in v okolici vrtca. Nabirali smo jesenske plodove, listje, vejice, storže – jih preštevali, razvrščali, se z njimi igrali.

Obiskali so nas gasilci in nam predstavili velik gasilski čoln.

Na kostanjev piknik smo povabili dedke in babice. Ob pečenem kostanju in toplem čaju smo se posladkali še s palačinkami.

Igralnico in garderobe smo si okrasili z jesenskimi plodovi, venčki iz jesenskega listja, ježki in bučami, ki smo jih izdelali iz slanega testa. Seveda smo kasneje bučam dodali še strašne obraze.

Nekaj naših dejavnosti si lahko ogledate v fotogaleriji skupine Baloni.

(Obiskano 19 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost