Skoči na glavno vsebino

IGRA na slani

Po zajtrku smo se toplo obuli in oblekli. Ker smo skozi okna igralnice opazili, da je veni belo, pa to ni sneg, nam je vzgojiteljica povedala, da je to slana. Slano smo opazovali na smreki in na vejah drevesa, kateremu so jeseni odpadli listki. Nato smo na slani tudi telovadili…..ostale so sledi. Pogledali smo svoje čeveljčke in prepoznavali sledi. Nato smo risali vzorce po mizi, po peskovniku in po igralih. Ker je sijalo močno sonce smo opazovali kristalčke.

Ko smo prišli nazaj v igralnico smo se okrepčali s čajem in sadno malico, nato pa smo si na računalniku ogledali fotografije, saj nas je vzgojiteljica pri igri  fotografirala.

Računalničarja smo prosili, da je uredil slike v spletni fotogaleriji. Starše  bomo prosili, da si jih bomo skupaj lahko ogledali tudi doma.

Bilo je zelo zabavno.

Lep pozdrav, vaši Mehurčki z Violeto in Marjetko

(Obiskano 29 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost