Skoči na glavno vsebino

September pri Balonih

Novo šolsko leto, novi oddelek, nova vzgojiteljica, novo ime skupine… Otroci pa stari znanci, zato nam je bil ta prehod pravi mačji kašelj.

V mesecu septembru smo največ časa posvetili naši dnevni rutini in prijateljstvu. Prvi teden nas je vsako jutro prišel pozdravit balon Srečko in nam skuštral frizure. Izdelali smo si plakat z našimi dogovori in pravili. Spoznavali smo kotičke v igralnici in nove namizne in socialne igre. Naučili smo se novo deklamacijo, Deset prstkov in likovno ustvarjali. Obeležili smo teden mobilnosti, se vozili s poganjalci in ustvarili avtomobile in prehod za pešce. Prav tako smo se udeležili akcije atletske zveze Slovenije – množičnega teka na 200m. Septemer nam je prinesel čudovito sončno vreme, ki smo ga izkoristili ter veliko časa preživeli na svežem zraku.

Veselimo se novih dogodivščin, ki nam jih bo prineslo novo šolsko leto.

 

(Obiskano 15 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost