Skoči na glavno vsebino

JESENSKA BUČARIJA

Vzgojiteljica Marjetka je v vrtec prinesla bučo in nam povedala, kje jo je našla. Izdelali smo miselni vzorec dejavnosti in dogodkov ter razdelili naloge in zadolžitve otrok. Oblikovali smo z naravnim materialom, se naučili novo pesmico, ki smo jo spremljali z malimi ritmičnimi instrumenti in z vokalno-instrumentalno izvedbo razveselili tudi prijatelje v vrtcu. Izdelali smo vstopnice in si v igralnici pripravili kino. Ogledali smo si zgodbo Razbita buča. Dejavnosti smo zaključili z jesenskim plesom Pisana jesen prihaja, zaplešimo ringa-raja… Ob glasbi smo spekli mafine – z gibalnimi motivi oziroma igro pantomima in se dogovorili, da bomo v veselem decembru spekli čisto prave – »takšne za pojest«. So pa otroci povedali, da so jih že pripravljali skupaj s starši in starimi starši in, da bodo prinesli recepte.

(Obiskano 21 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost