Skoči na glavno vsebino

Ustvarjalni in sladki dnevi v skupini Mavrice – enota Ciciban

 

 Čeprav smo dodobra zakorakali v prazničen mesec december, so otroške roke v skupini Mavrice ustvarjale čarobno idilo pred našo igralnico že meseca novembra. Izdelovali smo izdelke iz odpadne embalaže in naravnega materiala, s tem  ozaveščali o skrbi za varno in čisto okolje, ob tem pa razvijali spretnosti fine motorike( vtikanje volne, gumpkov in blaga, barvanje, tiskanje). Otroci so uživali ob likovnem izražanju in ustvarili svoje čudovite smrečice, svečnike in obeske. Gotovo nam je dobro del že pretekel in nekoliko pozabljen Medeni teden, brbončice so nam takrat bile zelo hvaležne, kar so otroci več kot očitno pozitivno sprejeli in se izjemno sodobno umetniško izrazili.  Zahvaljujemo se vam starši, da ste na ustvarjalnih delavnicah pripomogli k nastajanju našega zimskega pravljičnega mesta v igralnici. Področje umetnosti smo v preteklem mesecu skupaj odlično izpopoljnjevali.

 Izkoristili pa smo tudi nekoliko toplejše dni in se veliko gibali na prostem .Razvijali smo gibalne spretnosti na gibalnem poligonu.  Prebirali smo slikanice vsebine praznične tematike in vsebine prihajajočega zimskega letnega časa. Seznanili smo se z novo praznično pesmijo in izvajali rajalne igre obenem pa poskrbeli za izkustveno samostojno igro otrok. Utrinke  dogajanja si lahko ogledate v fotogaleriji naše skupine.

(Obiskano 51 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost