BREZPLAČNO PREDAVANJE: Kako krepiti odnos, stik in zaupanje z otrokom

Vabimo vas na predavanje, na katerem boste v družbi strokovnjakinj psihoterapevtk, ki delata z otroki, mladostniki in družinami, izvedeli več o tem, kako boljši odnos z otrokom, se primerno odzivati v konfliktnih situacijah in ga podpreti na poti odraščanja. Priporočamo jo staršem, starim staršem, vzgojiteljem, učiteljem in ostalim, ki jih zanima, kako z otrokom negovati, razvijati, krepiti in ohranjati (družinske) vezi medsebojnega zaupanja, pristnosti in spoštovanja. Govorili bomo o soustvarjanju izkušenj, iz katerih se lahko razvijajo zaupanje vase, v druge in sposobnost za ohranjanje medsebojnega stika v stalno spreminjajočem se svetu medsebojnih odnosov ter prepletajočih se čustveno spoznavnih vezi.

S KOM | Hermina Zlobko in Ana Kastelic, Ambulanta za duševno zdravje Pamina

KDAJ | 14. 11. 2023 od 17.00 do 19.15