Skoči na glavno vsebino

Palčki in mesec oktober

V mesecu oktobru so otroci že bolj sproščeno raziskovali našo igralnico in z radovednostjo sledili dejavnostim, ki sva jih pripravili. V tem mesecu smo obeležili teden otroka. Letošnji slogan je bil Zakaji in zatoji radovednosti. Teden smo si popestrili z zanimivimi dejavnostmi: pravljično uro z lutko ogledali smo si mini lutkovno predstavo z naslovom Debela repa, se razgibali na poligonu in preživeli krasno športno dopoldne, izvedli likovne delavnice in soustvarili skupinski izdelek otrok prvega starostnega obdobja, ki ste si ga lahko ogledali pri glavnem vhodu v naš vrtec, izvedli smo plesne urice in prepevali otroške pesmice ob spremstvu kitare in malih ritmičnih instrumentov. Mesec oktober nam je bil še posebej všeč, saj so nas ta mesec v vrtcu obiskali stari starši otrok, ki so se udeležili kostanjevega piknika. Ustvarili smo dekoracijo za vrata igralnice in v garderobi in izkoristili lepo vreme za vsakodnevne sprehode v okolici vrtca.

(Obiskano 21 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost