Skoči na glavno vsebino

GOZDNA UČILNICA

Otroci se zelo dobro počutijo na prostem, saj svet okrog sebe sprejemajo z vsemi svojimi čutili, zato veliko dejavnosti organiziramo na prostem. V gozdu smo se naučili novo pesmico, opazovali, raziskovali kakšno vse je lubje, merili debelino debel, tipali mah, opazovali polžjo lupinico….. spoznali bršljan, kaj se bo pomladi zgodilo na vejah dreves in na podrastju ter poimenovali dele drevesa. Ob vrnitvi v vrtec smo osvojili prometna pravila pešcev na cesti ter varno prečkanje ceste na prehodu, kjer ni semaforjev. V pridobivanju novih znanj na prostem, so zelo uživali ter se preko igre, lastnega raziskovanja in odkrivanja na sproščen način naučili učne vsebine o gozdu in prometnih predpisih pri vključevanju pešcev v prometu. V GOZDU SMO PRIČELI Z UREJANJEM GOZDNE UČILNICE – Mehurčkov igralni kotiček na prostem.

(Obiskano 46 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost