Množični tek otrok vrtca Vrtiljak

Atletska zveza Slovenije je  tudi letos pripravila množično akcijo, s katero spodbuja otroke

k prvim atletskim korakom in želi ozavestiti sodelujoče o pomenu zdravega načina življenja.

Množični tek otrok Začni mlad, tekmuj pošteno“, smo obeležili tudi v vrtcu Vrtiljak.

V sredo, 27.9.2023, smo na igrišču vrtca pripravili  poligon, se najprej dobro razgibali nato pa  tekali 100 metrov.

Vsi aktivni udeleženci teka so s strani Atletske zveze Slovenije  prejeli tudi priznanje.

Tek je bil namenjen druženju in gibanju, kar smo brez dvoma dosegli z glasbo, ki nas je

spremljala po samem dogajanju. Z dogodkom smo  otroke spodbudili, da skozi igro spoznajo, da je šport lahko tudi del življenja. Predvsem pa je pomembno, da v tem uživajo.

Utrinke si lahko ogledate v fotogaleriji  skupine.