Skoči na glavno vsebino

Mesec november v skupini Baloni

Kaj smo počeli v mesecu novembru?

Poslušali pravljice, peli pesmi o jeseni, igrali na male ritmične instrumente, likovno ustvarjali, se razgibavali ob glasbi, se igrali na prostem in opazovali še zadnje jesenske listke, ki padajo na tla.

V medenem tednu smo se pogovarjali o čebelah in zdravem zajtrku ter spoznali tradicionalne slovenske jedi (kruh, maslo, med, mleko, jabolko). Veseli smo bili obiska čebelarja, si ogledali pripravo kruha in se sladkali z medenjaki, ki smo jih dobili ob uspešno opravljenem medenem poligonu.

V drugi polovici novembra nas je obiskala zobna asistentka in nam pokazala pravilno umivanje zob.

Konec meseca smo začeli s pripravami na praznični december. Okrasili smo si igralnico, v vrtcu smo postavili smrečico, dekoracijo za garderobo pa smo ustvarjali na delavnicah skupaj s starši.

Nekaj fotografij si lahko pogledate v naši fotogaleriji, mi pa že komaj čakamo, kaj nam bo prinesel praznični december.

(Obiskano 17 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost