Skoči na glavno vsebino

Pomladni živ žav pri Sovicah

Letos nas je pomlad presenetila in razvajala že zelo zgodaj, mi pa smo izkoristili vsak sončen in topel dan za igro in dejavnosti na prostem. Veliko smo se sprehajali po gozdu in opazovali prebujanje narave, spremljali prve metulje in mravlje, ki so hiteli mimo. Ker pa nismo mogli mimo cvetočih zelenic, brez da bi se ustavili in opazovali drobno cvetje, smo si izdelali tudi pomladni šopek in pomladno cvetočo zapestnico.

Otroci so tako na travniku ob vrtcu nabrali različne cvetlice in druge pomladne trave in si na lepljiv trak ustvarili čudovite cvetoče zapestnice. Vsaka zapestnica je bila unikatna in otroci so bili zelo ponosni nanjo.

Prav tako smo na karton narisali različne vaze, ki so jih otroci pobarvali ter v luknjice nad njimi natikali drobno pomladno cvetje. Dejavnost je bila zelo zabavna in otroci so pri njej zelo uživali, kljub temu, da so se naši šopki brez vode hitro posušili.

(Obiskano 8 krat, 1 obiskov danes)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost